Гарантія

Гарантійне зобов’язання: з моменту монтажу меблів, починає діяти гарантія на розсувні системи в шафах-купе – 5 років, а на всі інші меблі – гарантія діє 2 роки.

Протягом цього терміну компанія «МЕБЛІ БУМ» бере на себе зобов’язання з усунення можливих гарантійних недоліків за свій рахунок. Однак ми має право оскаржити гарантійні зобов’язання в тому випадку, якщо замовником не виконувались правила експлуатації або він самостійно змінив конструкцію чи замінив комплектуючі деталі.

Меблі мають використовуватись в сухих опалювальних приміщеннях у зв’язку з можливим розбуханням і деформацією панелей ДСП під впливом вологи.

Уникайте різкого відкриття і закриття дверей – вони розраховані на мінімальне навантаження, а різкі удари можуть порушити монтажні регулювання або навіть вирвати з панелей систему кріплення.

Конструктивні деталі не розраховані на підвищення навантаження (на них не можна опиратись, наносити фронтальні удари і т.п.)

Час від часу необхідно видаляти з меблів пил.

При бажанні чи необхідності заміни комплектуючих або частково (повного) монтажу або демонтажу конструкції, слід залучати працівників з монтажу меблів компанії.